Dėžės siuntų terminalams

Tinklelis
Akcija
Dėžė XS dydžio paštomatams
Lengvai ir greitai surenkamos kartoninės dėžutės, pritaikytos XS dydžio paštomatų skyriams. Dėžutės tinka LP Express ir DPD paštomatams. Atverčiamas dangtis su kampiniais atvartais, kurie įsistato į šonines dėžutės sieneles ir užfiksuoja dangtį. Turi sustiprintas šonines sieneles ir vientisą dugną bei dangtį. Pateikiamos kaip išklotinės, tad užima mažai vietos sandėliuojant ir transportuojant. Greitas surinkimas ir pakavimas. Greitas ir patogus uždarymas. Aplinkai draugiška pakuotė. Spalva: ruda. Nurodyti dėžučių matmenys yra vidiniai: ilgis x plotis x aukštis. Kartono storis nurodytas šal..
Nuo 0.20€ Be PVM: 0.20€
Akcija
Dėžė S dydžio paštomatams
Lengvai ir greitai surenkama kartoninė dėžutė, pritaikyta S dydžio paštomatų skyriams. Dėžutės tinka LP Express, Omniva ir DPD paštomatams. Atverčiamas dangtis su kampiniais atvartais, kurie įsistato į šonines dėžutės sieneles ir užfiksuoja dangtį. Turi sustiprintas šonines sieneles ir vientisą dugną bei dangtį. Pateikiamos kaip išklotinės, tad užima mažai vietos sandėliuojant ir transportuojant. Greitas surinkimas ir pakavimas. Greitas ir patogus uždarymas. Aplinkai draugiška pakuotė. Spalva: ruda. Nurodyti dėžučių matmenys yra vidiniai: ilgis x plotis x aukštis. Kartono storis nurodytas &scaron..
Nuo 0.20€ Be PVM: 0.20€
Akcija
Dėžė M dydžio paštomatams
Lengvai ir greitai surenkama kartoninė dėžutė, pritaikyta M dydžio paštomatų skyriams. Dėžutės tinka LP Express, Omniva ir DPD paštomatams. Atverčiamas dangtis su kampiniais atvartais, kurie įsistato į šonines dėžutės sieneles ir užfiksuoja dangtį. Turi sustiprintas šonines sieneles ir vientisą dugną bei dangtį. Pateikiamos kaip išklotinės, tad užima mažai vietos sandėliuojant ir transportuojant. Greitas surinkimas ir pakavimas. Greitas ir patogus uždarymas. Aplinkai draugiška pakuotė. Spalva: ruda. Nurodyti dėžučių matmenys yra vidiniai: ilgis x plotis x aukštis. Kartono storis nurodytas šali..
Nuo 0.53€ Be PVM: 0.53€
Akcija
Dėžė M dydžio paštomatams
Lengvai ir greitai surenkama kartoninė dėžutė, pritaikyta M dydžio paštomatų skyriams. Dėžutės tinka LP Express, Omniva ir DPD paštomatams. Pateikiamos kaip išklotinės, tad užima mažai vietos sandėliuojant ir transportuojant. Greitas surinkimas ir pakavimas. Greitas ir patogus uždarymas. Surinkimui ir pakavimui reikalinga lipni juosta. Aplinkai draugiška pakuotė. Spalva: ruda. Nurodyti dėžučių matmenys yra vidiniai: ilgis x plotis x aukštis. Kartono storis nurodytas šalia dėžės matmenų (B - 3mm, C - 4mm). FEFCO 0201 konstrukcijos dėžutė. Greitas pristatymas: 1-2 d.d. ..
Nuo 0.17€ Be PVM: 0.17€
Akcija
Dėžė L dydžio paštomatams
Lengvai ir greitai surenkama kartoninė dėžutė, pritaikyta L dydžio paštomatų skyriams. Dėžutės tinka LP Express, Omniva ir DPD paštomatams. Pateikiamos kaip išklotinės, tad užima mažai vietos sandėliuojant ir transportuojant. Greitas surinkimas ir pakavimas. Greitas ir patogus uždarymas. Surinkimui ir pakavimui reikalinga lipni juosta. Aplinkai draugiška pakuotė. Spalva: ruda. Nurodyti dėžučių matmenys yra vidiniai: ilgis x plotis x aukštis. Kartono storis nurodytas šalia dėžės matmenų (B - 3mm, C - 4mm). FEFCO 0201 konstrukcijos dėžutė. Greitas pristatymas: 1-2 d.d. ..
Nuo 0.51€ Be PVM: 0.51€
Akcija
Standartinės dėžės
   Įvairių formų, kartono storių ir išmatavimų standartinės gofruoto kartono dėžės yra naudojamos sandėliuoti, transportuoti bei siųsti siuntas. Tai yra optimalus sprendimas tiek mažiems ir lengviems, tiek sunkiems ar dideliems daiktams pakuoti. Tvirtos gofruoto kartono dėžės puikiai  apsaugo daiktus nuo vibracijos, smūgių, gniuždymo ar drėgmės.  Pateikiamos kaip išklotinės, tad užima mažai vietos sandėliuojant ir transportuojant. Greitas surinkimas ir pakavimas. Greitas ir patogus uždarymas. Surinkimui ir pakavimui reikalinga lipni juosta. Aplinkai draugiška pakuotė. Spalva: ruda. Nurodyti dėžučių matmenys y..
Nuo 0.17€ Be PVM: 0.17€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)